Tisk na jedlý papír PrahaTisk na jedlý papír se provádí ve speciálních tiskárnách určených pro použití v potravinářském průmyslu, za použití jedlých potravinářských barev. Jedlý papír si můžete na počkání nechat potisknout v naší kamenné prodejně na Praze 8 v Zenklově ulici, nebo si ho objednat na www.ozdobdort.cz a nechat si ho dovést až k Vám domů.

Tisk fotografií a obrázkůV tiskárnách s nezávadnými potravinářskými barvami Vám můžeme na jedlý papír vytisknout všechny typy obrázků či fotografií, ať už jsou černobílé nebo barevné. Důležitá je hlavně jejich kvalita. Je to stejné, jako když si necháváte tisknout fotky ve fotolaboratoři – čím kvalitnější snímky jsou, tím lépe vypadají vytištěné. Kvalitu fotografie můžete snadno ověřit ve Vašem počítači. Soubor by měl být veliký alespoň několik megabitů (MB), pixelů by měl mít zhruba 1000. Záleží také na tom, na jaký formát chcete tisknout. Zde platí následující pravidlo – čím větší formát jedlého papíru, tím kvalitnější by měla být fotka nebo obrázek. Pokud byste si přáli ještě před tiskem fotky upravit, na objednávku Vám rádi připravíme jedinečné fotomontáže.

Formáty tisku jedlý papírProvádíme tisk na následující formáty: A5 (18x13cm), A4 (29x21cm), A3 (29x42cm). V nabídce máme také kruhový formát o průměru 20 cm. Rozměry papíru volte vždy podle velikosti korpusu. Jedlý papír můžeme i opatrně stříhat, ale hrozí, že se poláme. Je tak dobré vždy volit přímo tu ideální velikost na Váš dort. Okraje papíru můžete dozdobit máslovým krémem, nebo třeba cukrovými perličkami.

Jak objednávat

1) Objednejte si formát tisku.
2) Na email Vám přijde potvrzení s číslem objednávky.
3) Pošlete svůj obrázek (formát .jpg či .png) na info@vsenavareni.cz (do emailu napište své jméno a číslo objednávky).
4) Obrázek vám vytiskneme a pošleme dle zvolené dopravy.

Trvanlivost jedlého papíruTrvanlivost potištěného jedlého papíru je zhruba dva roky. Nedoporučujeme však kupovat papír s příliš velkým předstihem. Časem vysychá a na dort se pak hůř aplikuje. Ideálně ho ihned po zakoupení připevněte na dort.

Připevnění na dort
Jedlý papír na dort připevňujete pomocí Decor gelu, což je speciální gel na jedlý papír, případně tenkou vrstvu světlého máslového krému. Po připevnění na dort je dobré jedlý papír přetřít další vrstvou Decor gelu – barvy pak lépe vyniknou a na papíře vznikne průhledná vrstva, která bude obrázek chránit před vlhkostí. Voda a další tekutiny, či ovocné šťávy jedlý papír nenávratně poškodí, takže ho držte dál od ovoce, marmelád i džemů. Také není dobré pokládat papír na šlehačkový nebo tvarohový krém. V našem obchodě najdete i celou řadu již hotových jedlých obrázků:

Jedlý papír Frozen představuje oblíbené dívčí hrdinky Elsu a Annu z pohádky Ledové království. Vybírat můžete hned z několika motivů, na kterých nechybí ani veselý sněhulák Olaf.

Jedlý papír Mimoni s roztomilými žlutými postavičkami je ideální k zdobení dortů na dětskou oslavu.

Jedlý papír Star Wars potěší děti i dospělé. Na čtyřech různých motivech najdete mistra Jodu, robota R2 – D2, i superzlouna Darth Vadera.

Jedlý papír Spongebob s obrázkem té nejznámější hranaté houby bude hitem na dětské party. Barvy na jedlém papíru jsou krásně syté a dobře vyniknou na světlých korpusech.

Jedlý papír Spiderman je tu pro všechny malé superhrdiny. Pavoučí muž má modro-červený kostým, výborně se hodí na dort potažený světle modrou potahovací hmotou.

Jedlý papír Mickey Mouse představuje ikonického myšáka Mickeyho a jeho kamarády: veselého pejska Pluto, ztřeštěného Goofyho a myší holčičku Minnie.

Jedlý papír Minnie ve výrazných růžových barvách je tou pravou ozdobou na holčičí dorty. Kamarádka Mickeyho Mouse má růžové puntíkaté šaty a mašli a žluté střevíce.

Jedlý papír Medvídek Pu potisknutý motivy zvířátek ze Stokorcového lesa potěší i ty nejmenší oslavence. Na čtyřech motivech s krásnými výraznými barvami nechybí kromě Medvídka Pú ani Tygr, Oslík nebo Prasátko.

Jedlý papír na dort Violleta s hrdinkou seriálu stejného jména, potěší všechny fanynky této disneyovky. Potisk na jedlém papíru má kvalitu fotografie.

Jedlý papír Cars je potištěný obrázky hrdinů z filmu Auta. Steve McQueen má výrazné barvy a perfektně vynikne na dortu na dětské oslavě.

Jedlý papír na dort Zvonilka vyobrazuje šibalskou vílu z pohádky Petr Pan v těch nejzářivějších barvách: růžové, stříbrné, zelené a žluté. V nabídce máme hned čtyři různé motivy.

Jedlý papír Winx je potisknut motivy ze seriálu Winx Club, který vypráví příběh o vílách bojujících proti zlu a černé magii.

Jedlý papír Monster High s hrdiny seriálu o studentkách speciální střední školy – školy pro příšerky. Na Monster High chodí například upírka Draculaura nebo vlkodlačice Clawdeen Wolf.

Kromě filmových a pohádkových motivů máme také jedlý papír se sportovní tématikou, dopravními prostředky a roztomilými zvířátky.Tisk na jedlý papír

tisk na jedlý papír banner

Tisk vašich obrázků a fotografií na jedlý papír.

Vytisknou jedlý papír